Kansli och reception

Kansli

helena190

Helena Tranquist
Verksamhetschef

Helhetsansvar • Personal • Verksamhetsutveckling • Varumärkesarbete

E-post: helena@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 91

bild-saknas-styrelsen

Carolina Månviken
Ekonomiansvarig

Bokslut • Budget • Löner • Löpande redovisning • Kund- och leverantörsreskontra • Försäkrings- och avtalsfrågor

E-post: ekonomi@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 98

anneli190

Anneli Lundholm
Teamledare för Team träning

Träningsansvarig för gruppträning (IW, Spin, Träna ute) • Utveckling

E-post: anneli@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 94

helen190

Helen Söderberg
Träningsansvarig, grupp

Schemaläggning • Utveckling

E-post: helen@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 92

andre190

André Höglund
Träningsansvarig, gym

Gymutrustning • Utveckling • Antidopingansvarig

E-post: andre@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 95

lovisa190

Lovisa Elfving
Kanslikoordinator

Teamledare för Team admin • Verksamhetsplanering • Projekt

E-post: lovisa@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 93

lotta190

Charlotta Larsdotter (Föräldraledig)
Kommunikatör

Hemsida • Sociala medier • Marknadsföringsmaterial • Friskispressen • Röris

E-post: charlotta@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 96

bild-saknas-styrelsen

Anna Lindholm
Vik. Kommunikatör

Hemsida • Sociala medier • Marknadsföringsmaterial • Friskispressen • Röris

E-post: annali@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 96

par190

Pär Beme
Fastighetstekniker

Löpande fastighetsunderhåll • Service av träningsutrustning • Ventilation

E-post: fastighet@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 99

Reception och medlemsfrågor

I receptionen hjälper vi dig med bokning/avbokning via telefon, besvarar mail, autogirofrågor, kortförsäljning.

Telefon: 019-18 26 00
E-post: info@orebro.friskissvettis.se

håkan190

Håkan Lindahl
Receptionschef

Teamledare för reception och medlemsfrågor • Medlems- och bokningssystem • Värdansvarig • IT

E-post: hakan@orebro.friskissvettis.se
Telefon:
019-20 57 97

elin190

Elin Axelsson
Platsansvarig

E-post: elin@orebro.friskissvettis.se

linda190

Linda Pettersson
Platsansvarig, Söder

E-post: linda@orebro.friskissvettis.se

lotten190

Lotten Hansson
Platsansvarig

E-post: lotten@orebro.friskissvettis.se